Druhy výplní

V současné chvíli je možné vybírat ze tří druhů výplní pro nerezové zábradlí a nápaditě je mezi sebou kombinovat. Chceme, aby člověk kupující náš produkt, měl absolutní svobodu, z jakých komponentů si zábradlí sestaví.

Lanková výplň

V kombinaci s dřevěným nebo nerezovým madlem se lankové výplně výborně hodí nejen do interiéru, ale také ke všem typům schodů.

Detailní provedení zakotvení lanka dobarvuje čisté vzezření z celého zábradlí. Podle návrhu a rozměru schodiště jsme schopni kombinovat lanka, madla, úchyty, aby vše splňovalo požadavky a bezpečnost.

 

Skleněná výplň

Přemýšlíte, že byste chtěli své schodiště tak, aby opravdu vyčnívalo? Poté je skleněná výplň zábradlí to co přesně hledáte.

V zaměření na originalitu jednotlivých úchytů, jich máme k dispozici hned několik typů spolu s připevněním skleněných tabulí ke sloupkům.

Spolu s ostatním kombinacemi druhů výplní si můžete vytvořit unikátní doplněk vašich schodů.

Prutová výplň

Podle stylu schodiště a jeho dispozic se pruty mohou nastavit buď do příčné či svislé polohy. Je možnost spojení se skleněnou výplní, která poté činí zábradlí pestrým.

Úprava povrchu jednotlivých prutů může být ve formách smirkovaného nebo leštěného povrchu.

Vše se dá kombinovat dle potřeb zákazníka.

Proč zrovna nerez?

Je prokázané, že díky dobré údržbě a dlouhé životnosti jsou produkty z nerezového materiálu nejvyhledávanější při bytových realizacích a rekonstrukcích. Nerez se dobře doplňuje se sklem a dřevem.

Elegantní styl

Stejně jako lidstvo, tak i architektura se neustále vyvíjí a s tím i její různé části a doplňky. Moderní design se snaží najít vyváženou rovnováhu mezi užitím a elegancí výrobku. To je cesta, po které jsme se vydali, abychom maximálně uspokojili své zákazníky.