Schody, schodiště J.A.P.

Jsme moderním výrobcem schodišť do rodinných domů, interiérů, exteriérů. Náš výrobní program je rozčleněn do několika kategorií. Každý náš produkt je zpracován podle požadavků zákazníků.

Točitá schodiště

Točitá schodiště se většinou volí tam, kde je třeba šetřit s místem. V naší nabídce jsou interiérová a exteriérová schodiště v celodřevěném, celokovovém či kombinovaném provedení.

Segmentová schodiště

Výhodou segmentových schodišť je to, že jednotlivé segmenty se dají poskládat dle libosti zákazníka. Provedení schodnic a zábradlí je nejčastěji dílem z kovu a dřeva. Nejvíce využívané typy schodiště jsou do tvaru "I", "L" nebo "U".

Bočnicová schodiště

Tento typ schodišť se doporučuje do rodinných domů, kanceláří, vestibul apod. Hlavní výhodou bočnicového schodiště je systém vlastního zabudování. Nášlapy jsou montované mezi vnitřní a vnější bočnici, nebo na bočnice posazené.

Třmenová schodiště

Mezi třmenová schodiště jsou počítána schodiště, které využívají různorodých prvků do jednoho celku. Může to být úhel sklonu, možnosti výplní, volba alternativního materiálu, drobné dekorace a pestré zvláštnosti, co vytvářejí pojem třmenová schodiště.

Proč zrovna nerez?

Je prokázané, že díky dobré údržbě a dlouhé životnosti jsou produkty z nerezového materiálu nejvyhledávanější při bytových realizacích a rekonstrukcích. Nerez se dobře doplňuje se sklem a dřevem.

Elegantní styl

Stejně jako lidstvo, tak i architektura se neustále vyvíjí a s tím i její různé části a doplňky. Moderní design se snaží najít vyváženou rovnováhu mezi užitím a elegancí výrobku. To je cesta, po které jsme se vydali, abychom maximálně uspokojili své zákazníky.